Dato Sted Dommmer Klasse Plass
04.03.2017 Letohallen Anne-Charthrine Unelsröd 4-6 2
05.03.2017 Letohallen Tomas Rohlin 4-6 2
18.03.2017 NSSK, Kristiansand Johnny Andersson 4-6 BIR, BIS 1
06.01.2018 My Dog , Gøteborg  Carin Åkesson JK  Very Good
07.01.2018  My Dog, Gøteborg  Eva Eriksson  JK  Excellent
27.01.2018  Letohallen   Karen Gilland  Jk  Very Good
 28.01.2018  Letohallen    Colm Hastings  JK  Excellent 
 19.05.2018  Biri  Guy Devriendt  UK  Excellent
 20.05.2018  Biri  Nick Smith  UK  Excellent, 2 UKK, CK
 01.06.2018  Nkk, Sandefjord   Vincent O'brien  UK  Excellent , 3 UKK
 02.06.2018  Nssk Margareth Lambert   UK  VG
 06.06.2018 Mariestad    Jostein Tostrup  UK  Excellent, CK, 1UKK, 4 BHK
 14.07.2018 Vålerbanen  Birgitta Svarstad  UK  Excellent , 1 UKK
 15.07.2018  Vålerbanen  Åke Corander  UK  Excellent, CK , 1UKK; CERT
 11.08.2018  Letohallen  Livija Zizevske  UK  Excellent, CK, 1UKK, CERT, 2BHK
 12.08.2018  Askersund  Johnny Andersson  UK  Excellent, CK, 2UKK
 18.08.2018 Nkk, Lillehammer    Yochai Lifac Barak  UK   Excellent , CK, 3UKK
 19.08.2018  Biri, NCK  Anna Albrigo  UK   Excellent ,CK, 3UKK
25.08.2018  Selbu   Vincent O’Brien  UK  Excellent 
 26.08.2018  Selbu  Krester Scheel  UK  Excellent , CK, 2 BHK
 01.09.2018  Svelvik NCK  Marija Kavcic  UK  Excellent , CK, 2 UKK
 02.09.2018  Svelvik  Petter Fostad  UK  Very Good
 23.09.2018  Arvika  Tomas Wiklund  AK  Excellent , CK, 1 BHK, BIM
 03.11.2018  Herning, Danmark  Laurent Pichard  AK  Excellent , CK, 4 BHK
 04.11.2018  Herning , Danmark  Arne Foss  AK Excellent  
 10.11.2018  Letohallen   Miroslav Zidar  AK  Excellent , CK
 11.11.2018  Letohallen   Julija Aidietiene  AK  Excellent , CK
 01.12.2018  Arvika  Roland Fors  AK  Excellent , CK, 1 BHK, BIR
 28.12.2018  Letohallen   Cristine Sonberg  AK   Excellent , CK , 4 BHK
 02.03.2019  Letohallen  Tino Pehar  AK  Excellent , CK, 4 BHK
 03.03.2019  Letohallen   Zafara Sirik  AK  Excellent , CK, 3 BHK
 21.04.2018  Letohallen  Heiko Wagner   AK  Excellent , CK, 3 BHK
 28.04.2019  Sunndalsøra  Philip Behan  AK  Excellent , CK, 1 BHK, BIR, BIG 3
 04.05.2019  Nkk Ålesund  Vera Hubental   AK   Excellent 
 05.05.2019  Nkk Ålesund  Lotta Brun  AK   Excellent 
 10.05.2019 Roskilde   Ramune Kazlauskaite  AK   Excellent 
 11.05.2019  Roskilde  Birgitta Svarstad  AK   Very Good
 12.05.2018  Roskilde  Judit Korozs Papp  AK   Excellent 
 25.05.2019  Fenstad   Johan Andersson  AK   Excellent 
 26.05.2019  Fenstad   Rob Douma  AK   Excellent 
 01.06.2019  Nssk Sandefjord   Joyce Miles  AK   Excellent , CK 
 02.06.2019  Nkk Sandefjord   Trond Storsveen   AK   Excellent 
 13.07.2019  Tvååker  Susanna Malacrida  AK  Excellent , CK, 3BHK
20.07.2019   Vålerbanen   Charlotte Høyer  AK Excellent , CK 
21.07.2019   Vålerbanen   Arne Foss  AK  Excellent , CK 
10.08.2019   Letohallen   Frank Cristiansen  AK  Very Good
 11.08.2019  Letohallen   Linda Kjeksrud   AK  Excellent , CK , 2 BHK
 18.08.2019  NCK Biri  Duna Jones  AK   Excellent , CK
 19.10.2019  Mjøndalshallen  Anne Livø Buvik  AK  Excellent, CK
 8.11.2019  Letohallen   Laurent Heinesche  AK  Very Good
 9.11-19  Letohallen   Gabriel Valdez  AK  Excellent